contact_form - en to de_DE translation catalogue (47 entries)

en: Thank you for contacting us.
de_DE: Takk for at du tok kontakt med oss

en: Sorry, email message could not be delivered.
de_DE: Beklager, eposten din kunne ikke leveres.

en: Activated plugins
de_DE: Aktiverte innstikk

en: Read more
de_DE: Les mer

en: Settings
de_DE: Innstilllinger

en: Installed plugins
de_DE: Installerte instikk

en: Recommended plugins
de_DE: Anbefalte innstikk

en: Download
de_DE: Last ned

en: Install %s
de_DE: Installér %s

en: Install now from wordpress.org
de_DE: Innstallér nå fra wordpress.org

en: Contact Form
de_DE: Kontaktskjema

en: Name:
de_DE: Navn:

en: Email Address:
de_DE: Epostadresse:

en: Subject:
de_DE: Tema:

en: Message:
de_DE: Melding:

en: Attachment:
de_DE: Vedlegg:

en: Send me a copy
de_DE: Send meg en kopi

en: Submit
de_DE: Send

en: Your name is required.
de_DE: Navnet ditt er påkrevet.

en: Subject is required.
de_DE: Tekst i temafeltet er påkrevet.

en: Message text is required.
de_DE: Tekst i meldingsfeltet er påkrevet

en: File format is not valid.
de_DE: Vedlegget fungerer ikke.

en: Please fill out the CAPTCHA.
de_DE: Vennligst fyll ut CAPTCHA

en: Please make corrections below and try again.
de_DE: Vennligst gjør endringer nedenfor og forsøk igjen.

en: Such user does not exist. Settings are not saved.
de_DE: Denne brukeren finnes ikke. Innstillingene er ikke lagret.

en: If you would like to add the Contact Form to your website, just copy and paste this shortcode to your post or page or widget:
de_DE: Dersom du ønsket å legge til et kontaktskjema på wedsiden din, kopier og put denne koden i kommentaren din eller på siden din:

en: If you leave the fields empty, the messages will be sent to the email address specified during registration.
de_DE: Dersom feltene under er tomme, vil meldingen bli sendt til en adresse som var spesifisert ved registrering.

en: The user's email address:
de_DE: Benytt eposten til wordpressbruker:

en: Create a username
de_DE: Velg brukernavn

en: Enter a username of the person who should get the messages from the contact form.
de_DE: Sett et brukernavn for mottaker av meldinger fra kontaktskjemaet

en: Use this email address:
de_DE: Benytt denne epostadressen:

en: Enter the email address you want the messages forwarded to.
de_DE: Sett en epostadresse som skal benyttes for å motta meldinger.

en: Additional options
de_DE: Flere valg

en: Users can attach the following file formats
de_DE: Brukere kan legge ved filer av følgende typer

en: Name
de_DE: Navn

en: Subject
de_DE: Tema

en: Message
de_DE: Melding

en: Sent from (ip address)
de_DE: Sendt fra (IP-adresse)

en: Date/Time
de_DE: Dato/tid

en: Sent from (referer)
de_DE: Sendt fra (referent)

en: Using (user agent)
de_DE: med  (user agent)

en: Save Changes
de_DE: Lagre endringer

en: You can attach the following file formats
de_DE: Du kan legge til filer av følgende typer

en: Contact from
de_DE: Kontakt fra

en: Email
de_DE: Epost

en: If you can see this MIME, it means that the MIME type is not supported by your email client!
de_DE: Dersom du kan se denne MIME, så aksepterer ikke klienten din MIME-typer!

en: FAQ
de_DE: Vanlige spørsmål
